زمینه های همکاری

شرکت کارا پرنیان شرق افتخار دارد با اخذ نمایندگی های معتبر کارخانجات خارجی، قادر به تامین کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن می باشد.

1. نماینده فروش کارخانجات CNBM International Corporation کشور چین در زمینه تامین لوله های مربوط به پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی.
2. نماینده فروش کارخانجات صنایع پلاستیک پارس، کارخانه پارس قطران، شرکت پلی ران اتصال بمنظور تامین انواع لوله ها و اتصالات پلی اتیلن و انتقال آب.
3. متخصص در زمینه واردات و تامین انواع لوله های فولادی، استیل و آلیاژی جهت استفاده در سرویس های ترش و شیرین در سایزهای 2/1 الی 120 اینچ از Grade B الی Grade X70 به روشهای تولید Seamless-ERW-LSAW- SSAW –Spiral از کلیه کارخانجات جزو وندور لیست شرکتهای نفت، گاز و پتروشیمی.
4. واردات و تامین انواع لوله های مورد نیاز پروژه های حفاریTubing ، Casing و انواع مته های حفاری Drilling bit .
5. متخصص در زمینه واردات و تامین انواع اتصالات از قبیل Elbows, Tees, Flanges, Coupling, Cap, Reducers و ... با استانداردهای ANSI, ASME, B16.5, B16.47. B16.10 و ... از سایز 4/1 تا 72 اینچ با ضخامت های مختلف.
6. متخصص در زمینه واردات و تامین کلیه شیر آلات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در انواع مدلها و کلاسهای مختلف با استانداردهای ISO, DIN, ASTM, ANSI از سایز 2/1 تا 72 اینچ و تا کلاس 2500 .