شرکت کارا پرنیان شرق


مجموعه کارا پرنیان شرق در سال 1378 و با هدف تأمین تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات به این صنایع آغاز به فعالیت نمود. تعهد، تخصص و جلب رضایت مشتریان در طی این سال ها سبب شد تا این مجموعه تصمیم به برداشتن گام هایی در مسیر خدمت به صنعت و اقتصاد کشور گرفته و به همین جهت در سال 1398 اقدام به تأسیس کارخانه و اضافه نمودن گروه تولیدی به این خانواده بزرگ کند.

لازم به ذکر است که کارخانه کارا پرنیان شرق موفق به حضور در فهرست بلند سازندگان سامانه وزارت نفت (EP) نیز گشته است.

باعث افتخار است که هم اکنون این مجموعه علاوه بر تأمین تمام اقلام فولادی مورد نیاز صنایع نفت و گاز و تولید فلنج های گلودار، اسلیپون، کور، ساکت ولد، اوریفیس و... تا سایز 60 اینچ در تمامی کلاس های 150 تا 1500 و اتصالات فورج (اتصالات فشار قوی) تا سایز 4 اینچ در کلاس های 2000، 3000، 6000 و 9000؛ صنعتگران و سرمایه گذاران گرامی را تا راه اندازه کامل و احداث پروژه نیز همراهی و همیاری می نماید.


خط مشی کیفیت

پیام مدیریت شرکت


شرکت کارا پرنیان شرق به عنوان یکی از شرکت های فعال و پویا در عرصه تامین و واردات انواع تجهیزات نیروگاهی، پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی و کارخانجات، همواره براساس سیستم مدیریت کیفیت خود و بر پایه مشارکت همگانی کارکنان، ضمن استقرار استانداردهای 2015-ISO9001 و ISO / TS29001 – 2010 اصول زیر را دورنمای کمی و کیفی خود قرارداده است.

  1. دستیابی به حداکثر رضایت ذینفعان
  2. ارتقا و به روز نگه داشتن دانش و آگاهی پرسنل به عنوان سرمایه های انسانی سازمان
  3.  بهبود مستمر در تمام فعالیت های سازمانی و افزایش اثربخشی آنها
  4. افزایش کیفیت و بهره وری محصولات وارداتی با شناسایی تامین کنندگان معتبر
  5. مدیریت بهینه فرصت ها و ریسک های فرایندی به منظور کاهش دوباره کاریها، ضایعات و مغایرت های مرتبط با منافع ذینفعان
  6. رعایت الزامات قانونی، ملی و بین المللی: این خط مشی چارچوبی جهت بازنگری اهداف و متناسب با ماهیت سازمان بوده و به منظور حصول اطمینان از کفایت و انطباق با سایر الزامات سیستمی و فنی و همچنین پوشش جهت گیری های راهبردی در دوره های مختلف مورد بازنگری قرار می گیرد.

مدیریت شرکت از کلیه کارکنان انتظار دارد تا ضمن درک کامل آن نسبت به حفظ و بهبود مداوم سیستم متعهد و کوشا باشند، بطوریکه با نهادینه کردن نظام مدیریت کیفیت و توجه به دورنمای کمی و کیفی، گام موثری در جهت تعالی سازمانی برداشته شود.

چارت سازمانی

 

عکس های کارخانه


جهت مشاوره فنی و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.